20 czerwca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł
67

Cena wylicytowana: 2 400 zł

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KOBIETY VI | ULA TEPEREK 2016'
ID: 48943