28 stycznia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 400 zł

Cena wylicytowana: 3 400 zł

akryl/płótno, 120 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'PZ | 2013'
na odwrociu opisany: 'PAULINA
ZALEWSKA | "BIG SALE." 2013''

Absolwentka Wydziału Grafiki i
Malarstwa ASP w Łodzi. Dyplom uzyskała w 2008 r. w pracowni Grafiki
Warsztatowej prof. Krzysztofa Wawrzyniaka. Zajmuje się malarstwem, grafiką i
rysunkiem. W 2006 r. uczestniczyła w warsztatach graficznych w Centrum Grafiki
Artystycznej „Kaus” w Urbino we Włoszech. W 2007 r. otrzymała miesięczne
stypendium w Centrum Grafiki Artystycznej „Kaus” w Urbino we  Włoszech. Uczestniczyła w wystawach
zbiorowych: „Urbino z wiszącego ogrodu" - Galeria Bałucka w Łodzi, 2007
r., „Grafika studentów i pedagogów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi z lat 2003 –
2008" – ASP Katowice, 2008 r., "Urbino - miasto grafiki" -
Ośrodek Propagandy Sztuki w Łodzi, 2008 r., „ASP rocznik 2008 - najlepsze
dyplomy"  - Centralne Muzeum
Włókiennictwa w Łodzi, 2009 r., „Grafika studentów Pracowni Technik
Wklęsłodrukowych z lat 2003-2010" - Galeria Kobro w Łodzi, 2010 r.  We wrześniu 2011 r. otrzymała nominację do
nagrody w „XXIV Międzynarodowe Biennale Małej Formy Graficznej i
Exlibrisu"  w Ostrowie Wielkopolskim.