Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (92)

Tomasz Kołodziejczyk
Żółta łódź, 2013 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Urszula Kałmykow
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Aleksandra Kowalczyk
Ferrari Fuksas, 2013 r.
akryl/płótno, 50 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Agnieszka Butkowska
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 61 x 81 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Żółty plus antracyt, 2013 r.
szablon, spray/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Joanna Półkośnik
Wiatr, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Start, 2013 r.
olej/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Denys Molerio Pena
Bez tytułu, 2012 r.
akryl/płótno, olej, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Łukasz Ratajczyk
Highway I, 2013 r.
olej/płótno, 135 x 85 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Ilona Herc
Port, 2013 r.
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Mariusz Mierzejewski
Sekret, 2013 r.
olej/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Roksana (roxi) Kularska-Król
Różowa landrynka, 2013 r.
akryl/płótno, 40 x 20 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Grzegorz Czechowski
Pszczelarz, 2013 r.
olej/płyta, pilśniowa, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Magdallene Penke
First, 2011 r.
akryl/papier, fotograficzny, 70 x 120 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Na kolorowo, 2013 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Dominika Wlazło
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Patrik Skonieczny
Kwadratura, 2004 r.
fotografia barwna/papier, 40 x 57 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 700 zł
Michał 'Saturnin' Kamiński
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Maurycy Gratkiewicz
Wataha, 2013 r.
olej/płótno, aerograf, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Joanna Sikorska
Wyładowanie, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Julita Paluszkiewicz
Drzewo, 2010 r.
technika mieszana/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Adam Bakalarz
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 170 x 120 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Roma Przyimka
Akt z poruszeniem nr 3, 2009 r.
olej/płótno, 150 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Tomasz Poznysz
Triumph of the baroque, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Marta Frej
Halo, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Piotr Szczur
Kobieta na krześle, 2011 r.
olej/płótno, 110 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Paulina Zalewska
Big sale, 2013 r.
akryl/płótno, 120 x 70 cm
Cena wylicytowana: 3 400 zł
Robert Listwan
Wąchasz, wtedy pożądasz, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 130 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Magdalena Szilke
Pejzaż z czołgiem, 2013 r.
olej/płótno, 50 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 700 zł