15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł

akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Lach |
2014'

W latach 2007-2010
studentka na PWSW w Przemyślu na kierunku Architektura Wnętrz. Absolwentka
Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom
Malarski z wyróżnieniem uzyskała w 2013 r. Zajmuje się malarstwem
olejnym i akrylowym. Inspirację do swoich prac czerpie głównie z obserwacji
otoczenia i zachowań ludzi.