15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Wojciech Brewka (ur. 1980, Kalisz)
Z cyklu 'portrety zwierząt', Koń - pozaukładowa jednostka mocy, 2014 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

akryl, nitro, olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany

Absolwent Uniwersytetu
Łódzkiego. Wystawy: 2007 - Łódź, klub prywatny, 2010 – Kalisz, 2013 - Warszawa,
klub "Sens Nonsensu".