15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 200 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł

olej/płótno, 100 x 150 cm
na odwrociu opisany:
'Bartłomiej Kownacki 2011 r. | "Tanie gówno"'

Absolwent Wydziału
Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, dyplom w pracowni prof.
Krzysztofa Wachowiaka (2005 r.), wcześniej ukończył także Wydział Sztuk
Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Miał kilka wystaw
indywidualnych. W 2006 r. zakwalifikował się do finału konkursu malarskiego
"Obraz roku 2005". W grudniu 2005 r. zdobył Pierwszą Nagrodę w
konkursie malarskim fundacji im. Franciszki Eibisch.