15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Katarzyna Słowiańska-Kucz
Sukienka w róże, 2013 r.
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Sukienka w róże, 2013 r.

Cena wylicytowana: 17 000 zł

olej/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany śr. d.: 'KS
2013'

Ukończyła Państwowe
Liceum Sztuk Plastycznych. Zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową i
ilustracją. Członek Związku Artystów Plastyków. Wystawy zbiorowe m.in.
Warszawa,  Katowice, Maastricht, udział w
wystawach Współczesnej Polskiej Sztuki Książki oraz Frankfurt 2000 i Pro
Bolonia. II nagroda - konkurs na plakat Święto Muzyki, i nagroda - konkurs
Praga Północ w Święta Bożego Narodzenia.