15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 600 zł

Cena wylicytowana: 600 zł

olej/płótno, 50 x 125 cm
na odwrociu opisany: 'K.
Celek, 2013, Kraków'

Absolwentka ASP w
Krakowie w pracowni prof. Leszka Misiaka. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i
projektowaniem.
Wybrane wystawy:
2013 – „Jeżeli" wystawa malarstwa pracowni prof. Leszka Misiaka, UJ,
Kraków
2013 – „Nowy Obraz” – wystawa ogólnopolskiego
konkursu malarskiego, Uniwersytet Artystyczny, Poznań ;
BWA Gorzów Wielkopolski
2012-  wystawa malarstwa, „Naturystki” ,
Centrum Sztuki Współczesnej Solvay, Kraków
2012- prywatne stypendium prof. Janiny Kraupe-Świderskiej
2012 – Wyróżnienie honorowe, konkurs Grand Prix Fundacji im. Franciszki
Eibisch, Galeria Napiórkowskich , Warszawa
2012-  Festiwal Sztuk, wystawa zbiorowa ,
Żyrardów
2012-  Wystawa"Eter",  Teatr Maska, wystawa zbiorowa, Rzeszów
2012 – Indywidualna wystawa malarstwa, "After the rain" galeria
Onamato, Kraków
2011-  I nagroda w konkursie na pastisz
obrazu Jana Matejki, Opera krakowska, Kraków
2011-  Finał artystycznej podróży hestii,
Sopot
2011 – wystawa „Plakaty filmowe”, Ostrava