15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 400 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł

olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany:
'100/13 | "Monroe" | Mariusz Mierzejewski | 2013'

Absolwent Wydziału
Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, kierunek:
malarstwo sztalugowe (2006).

Ważniejsze osiągnięcia:
- "Nova Fala" / wystawa zbiorowa / Szczecin
- 24 Festiwal Polskiego Malarstwa Współczesnego / Szczecin
- Młodzi Sztuką w przestrzeni myśli/ wystawa zbiorowa / Galeria DAP3 / Warszawa
- The Youngest / Wystawa zbiorowa/ Galeria DAP / Warszawa
- 2011 „wyróżnienie honorowe” II Triennale Malarstwa ANIMALIS, Chorzów
- 2006 „NOVA BIALA” – wystawa z okazji 20-lecia Galerii Białej, Lublin
- 2005 „Młode Forum Sztuki”, Galeria Białą, Lublin