15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

akryl/płótno, 60 x 120 cm
Ukończyła Państwowe
Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w
Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja -
fotografia użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii
ASP w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji,
specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w
licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy
Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii
2011.