15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Roksana (roxi) Kularska-Król (ur. 1982, Kielce)
Błękitny spacer z psem i kolibrem, 2014 r.
Cena wylicytowana: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akryl/płótno, 54 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'ro | ix
| 2014'

Ukończyła ASP w Łodzi
(Wydział Edukacji Wizualnej) – dyplom z wyróżnieniem, nominowany do nagrody na
najlepszy dyplom 2007 r. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych. Zajmuje
się przede wszystkim malarstwem, fotografią i ilustracją. Z mężem Sebastianem
tworzy duet robosexi, który w 2014 roku został nagrodzony stypendium Prezydenta
Miasta Łodzi.