15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

aerograf, pigmenty, farby celulozowe, olej/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'M.G.14'

Absolwent Gimnazjum i
Liceum Plastycznego im. J Brandta w Radomiu. W 2013 dyplom na Wydziale Sztuki
Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w pracowni
malarstwa pod kierunkiem prof. A Węgłowskiego. Wyróżniona praca w konkursie na
poszycie samolotu firmy Flaris, prezentowana we Francji w le Bourget na
Międzynarodowych Pokazach Air Show 2013.
Laureat oraz zdobywca nagrody publiczności w Ogólnopolskim konkursie malarstwa
„Bitwa Sztuki” 2013 w Radomiu.
Współpraca z międzynarodową firmą Gaijin Entertaiment jako grafik i designer
scen batalistycznych II Wojny Światowej.
W ramach działalności artystycznych i zainteresowań  malarstwo w szerokim zakresie tematycznym:
pejzaże, sceny batalistyczne, martwa natura, lotnictwo i portrety.