15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 500 zł

Cena wylicytowana: 500 zł

akryl, olej/płótno, 90 x 120 cm
2002 – 2007 Liceum
Plastyczne im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie
2007 – 2012 Studia Licencjackie, Malarstwo sztalugowe, Pracownia prof. Mariana
Jarzemskiego, oraz studia magisterskie, Malarstwo w Architekturze i
Urbanistyce, Pracownia
Prof. Wernera Lubosa, na Akadami im. Jana Długosza w Częstochowie.
Malarz i grafik, zajmuje się, nowoczesnym malarstwem wielkoformatowym,
ściennym, a także szeroko rozumianym projektowaniem graficznym. Jego prace
charakteryzują się silne ekspresyjnym i mocno emocjonalnym wyrazem, w
malarstwie nawiązuje głównie do założeń Szkoły nowojorskiej, klasyfikując swoją
twórczość w nurcie abstrakcjonizmu ekspresyjnego.