15 kwietnia 2014 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 500 zł

Cena wylicytowana: 2 500 zł

olej/płótno, 65 x 81 cm
na odwrociu opisany: 'J.
KOSIN'

Jest absolwentem
Malarstwa ASP w Krakowie. Studiował w pracowni malarstwa prof. S. Rodzińskiego,
później w pracowni prof. L. Misiaka i pracowni rysunku prof. T.
Kotkowskiej-Rzepeckiej. Dyplom zrealizował w 2013 r. w pracowni prof. L.
Misiaka. Zdobył Grand Prix Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz
nagrodę pisma artystycznego "Format" na 23 Ogólnopolskim Przeglądzie
Malarstwa Młodych "Promocje 2013". Laureat stypendium twórczego i
artystycznego Prezydenta Częstochowy (2010). Uzyskał wyróżnienie na XI
Jesiennym Salonie Sztuki „Homo Quadratus Ostroviensis”. Zajmuje się malarstwem,
rysunkiem i fotografią.