Aukcja Młodej Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (93)

Adam Bakalarz
Bez tytułu, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 170 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Klaudia Świątczak-Pjanka
Nieposkromione miasto, 2014 r.
olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Damian Kwiatkowski / KFIATEK
Podziel się swoją nieskończonością, 2014 r.
technika mieszana/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Katarzyna Słowiańska-Kucz
Sukienka w róże, 2013 r.
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Paulina Zalewska
Olimpia, 2014 r.
akryl/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paulina Penc
Swimmingpool, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Mariusz Mierzejewski
Monroe, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Jolanta Lach
Zielony, 2014 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Magdallene Penke
Mrs. Rainbow, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Sylwester Stabryła
Efekt motyla, 2013 r.
olej/płótno, 90 x 110 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Katarzyna Kołtan
Brizida, 2014 r.
tempera jajeczna/deska, 50 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Denys Molerio Pena
Utopia, 2014 r.
olej/płótno, 110 x 80 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Bogna Palmowska
Z cyklu 'In bloom', Bez tytułu, 2014 r.
akryl/płótno, 130 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Arkadiusz Wierzba
Akt, 2014 r.
akryl, olej/płótno, 90 x 120 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Daniel Białowąs
Angry, 2013 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Katarzyna Celek
Skok, 2013 r.
olej/płótno, 50 x 125 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Paweł Słota
Pejzaż miejski I, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 140 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Aleksandra Kowalczyk
Kopernik, 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Kamila Makaruk
Basen, 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 100 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Paulina Korwin-Kochanowska
Samotny mężczyzna, 2014 r.
akryl/płótno, 65 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Dorota Jędrusik
Współrzędne (81:50), 2013 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Maurycy Gratkiewicz
Bajka w konserwie, 2014 r.
aerograf, pigmenty, farby celulozowe, olej/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Łukasz Biliński
Miami, 2011 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Katarzyna Gołębiowska
Wschód, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Urszula Kozieł
Z cyklu 'Geometria ujarzmiona', 2014 r.
akryl, kredka/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Kasia Bielska
Titania 2, 3/10, 2013 r.
wydruk pigmentowy/papier archiwalny matowy, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Juliusz Kosin
Aglomeracja XI, 2014 r.
olej/płótno, 65 x 81 cm
Cena wylicytowana: 2 500 zł