Aukcja Komiksu i Ilustracji (wyniki)
6 czerwca 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

akwarela, tusz, flamaster/papier, 33 x 25,2 cm
sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: 'Papcio Chmiel'
ID: 49678