Aukcja Komiksu i Ilustracji (wyniki)
21 kwietnia 2016 godz. 19:00

Gwidon Miklaszewski (1912 Berlin - 1999 Warszawa)
"Tata się ucieszy, jak się obudzi w takim pięknym zamku!", ilustracja satyryczna do "Tygodnika Polskiego", lata 80. XX w.
Cena wylicytowana: 600 zł
131

Cena wylicytowana: 600 zł

tusz/papier, 16 x 23 cm
sygnowany u dołu: 'mi'
na odwrociu opisany: 'Tata się ucieszy, jak się obudzi w takim | pięknym zamku!' oraz pieczęć czasopisma 'Tygodnik Polski'
ID: 40649