Aukcja Komiksu i Ilustracji (wyniki)
21 kwietnia 2016 godz. 19:00

Mirosław Pokora (1933 Warszawa - 2006 Warszawa)
Miłość czy pieniądze, ilustracja do książki, lata 60. XX w.
Cena wylicytowana: 900 zł
170

Cena wylicytowana: 900 zł

tusz/papier, 21 x 15 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'mp'
na licu opisany ołówkiem: 'Rys 4' oraz pieczęć: 'Wydawnictwo "WIEDZA POWSZECHNA"'
Manowce małżeństwa i rodziny : szkice obyczajowe ?
ID: 36870