Aukcja Komiksu i Ilustracji (wyniki)
21 kwietnia 2016 godz. 19:00

Jerzy Skarżyński (1924 Kraków - 2004 Kraków)
"Janosik", cz. IV - Pobór, okładka komiksowa, 1973
Cena wylicytowana: 7 000 zł
51

Cena wylicytowana: 7 000 zł

akwarela, tusz, gwasz/papier, 33,5 x 24,6 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Skarżyński 73'
na odwrociu opisany: 'Okładka str. I | odcinek 4 | pt. "Pobór" | I-sza strona okładki'
scenariusz: Tadeusz Kwiatkowski
ID: 40028
  • WYDANIA:
  • Sport i Turystyka 1973
  • wyd.I RSW Prasa-Książka-Ruch 1974
  • wyd.II Post 2002 (zbiorcze tomy IV-VI)