Aukcja Grafiki (wyniki)
26 stycznia 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł
93

Cena wylicytowana: 7 000 zł

serigrafia barwna/papier, 70 x 89 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Jerzy Nowosielski 1998 r.', opisany l.d.: '49/64'
ID: 46984