Aukcja Grafiki i Plakatu (wyniki)
15 października 2015 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 000 zł
101

Cena wylicytowana: 1 000 zł

akwaforta, akwatinta/papier, 30 x 21 cm (zadruk), 39 x 30 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: 'A Listonosz E/A 1998 Stasys'
ID: 36591