Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (27)

Artur Markowicz
Przy stole, 1913 r.
olej/płótno dublowane, 32,5 x 26 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Teodor Axentowicz
Czytająca
pastel/papier, 70 x 50 cm
* Cena wylicytowana: 38 000 zł
Stanisław Żukowski
"Noc nad jeziorem", 1919 r.
olej/płótno, olej/płótno dublowane, 69 x 78 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Sylweriusz Saski
W góralskiej izbie - modlitwa dziecka
olej/płyta, 58 x 83 cm
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Wlastimil Hofman
Autoportret na tle Wawelu, 1921 r.
olej/tektura, 98 x 70,5 cm
* Cena wylicytowana: 65 000 zł
Władysław Szerner, ojciec
Przed krakowską karczmą, 1877 r.
olej/płótno, 51,5 x 107 cm
* Cena wylicytowana: 130 000 zł
Jan Czesław Moniuszko
Przygoda w drodze, 1894 r.
olej/deska, 35 x 40,9 cm
* Cena wylicytowana: 9 000 zł
Simon Glücklich
Akt we wnętrzu
olej/tektura, 35 x 44 cm
* Cena wylicytowana: 20 000 zł
Antoni Trzeszczkowski
Spłoszone konie
olej/płótno naklejone na tekturę, 28 x 38 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
Stefan Bukowski
Portret damy
olej/tektura, 48 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 6 500 zł
Henryk Szczygliński
Dzieci przed chatą
olej/deska, 29,5 x 35 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Józef Brandt
Przeprawa wojska (U przewozu), 1871 r.
olej/płótno, 65 x 157 cm
* Cena wylicytowana: 700 000 zł
Jakub Zucker
"Popołudnie w Salobrena", 1975 r.
olej/płótno, 60 x 74 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Widok z Wenecji, 1934 r.
olej/płótno, 61,5 x 46,5 cm
* Cena wylicytowana: 9 000 zł
Mela Muter
Widok z Prowansji
olej/płyta, 55 x 46 cm
* Cena wylicytowana: 80 000 zł
44
Wojciech Kossak
Wizja Napoleona pod Samosierrą, 1916 r.
olej/deska, 66 x 41 cm
* Cena wylicytowana: 48 000 zł
Lucjan Jagodziński
"Człowiek z klarnetem", 1944 r.
olej/tektura, 31 x 24 cm
* Cena wylicytowana: 2 800 zł
Artur Markowicz
Scena w karczmie
olej/tektura naklejona na płótno, 40 x 50 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
52
Ignacy Zygmuntowicz
W dzień targowy
olej/płótno, 51 x 82 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
53
Alfred Terlecki
W Tatrach, 1921 r.
olej/płótno, 120 x 67 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
60
Feliks Michał Wygrzywalski
Ciągnący sieci
olej/płótno, 55 x 75 cm
* Cena wylicytowana: 16 000 zł
65
Jakub Zucker
"Uliczka w Laredo", 1961 r.
olej/płyta, 35 x 25 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
69
Jan Matejko
Para portretów współoprawnych
ołówek/papier, 16 x 10,8 cm (w świetle passe - partout) (każdy)
Cena wylicytowana: 12 000 zł
70
Stanisław Ignacy (Witkacy) Witkiewicz
Portret Stefanii Jaworskiej z Klemensiewiczów, około 1910 r.
węgiel/papier żeberkowy z sucha pieczęcią, 58 x 44 cm (w świetle oprawy)
* Cena wylicytowana: 28 000 zł
76
Mężczyzna z dzieckiem
kość słoniowa, wys.: 9 cm
* Cena wylicytowana: 1 600 zł
79
Madonna z dzieckiem
kość słoniowa, wys.: 30 cm na drewnianym postumencie
* Cena wylicytowana: 8 000 zł