Aukcja Dzieł Sztuki z Kolekcji Fundacji Signum (wyniki)
1 grudnia 2011 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 14 000 zł

Cena wylicytowana: 14 000 zł

olej/płótno, 66 x 45,5 cm
sygnowany p. d.: 'Aberdam'

WYSTAWIANY:
Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004
depozyt w Muzeum Historii Miasta Łodzi 9 czerwca 2004 - 30 marca 2010
 LITERATURA:
L. Skompska  (red.), Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004, poz. kat. 6, s. 110 i 147 (il.)

ESTYMACJA: 20 000 - 25 000 zł