Aukcja Dzieł Sztuki z Kolekcji Fundacji Signum (wyniki)
1 grudnia 2011 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej/płótno, 80 x 40 cm
sygnowany p. d.: 'Aberdam'

WYSTAWIANY:
Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004
depozyt w Muzeum Historii Miasta Łodzi 9 czerwca 2004 - 30 marca 2010

LITERATURA: L. Skompska (red.), Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004, poz. kat. 1, s. 146 (il.)

ESTYMACJA: 8 000 - 12 000 zł