Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 100 000 zł

Cena wylicytowana: 100 000 zł

olej/płótno, 38 x 61 cm
sygnowany p. d.: 'Menkes'na krośnie nalepka: 'GALERIE GEORGES GIROUX | S.P.R.L naklejka: MENKES | Ecole de Paris | 111. Provence. Toile 38 x 61 [nieczytelnie]'