Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 28 000 zł
72

Cena wylicytowana: 28 000 zł

olej/płótno, 55 x 67 cm
sygnowany p. d: ‘S. Eleszkiewicz’