Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 160 000 zł

Cena wylicytowana: 160 000 zł

olej/płótno, 65 x 56 cm
sygnowany p. g.: 'Muter'