Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)
9 października 2008 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 24 000 zł

Cena wylicytowana: 24 000 zł

olej/tektura, 27 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: 'WW'