Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)
Z cyklu 'Swimming pool', Madame V, 2018
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Rafał Knop (ur. 1970, Żywiec)

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 115 x 115 cm
ID: 66815