Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Cena wylicytowana: 10 000 zł

olej/płótno, 30 x 24 cm
ID: 66796