Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Mateusz Machalski (ur. 1989)
Portret Alfreda, 2014
Cena wylicytowana: 500 zł
54
Mateusz Machalski (ur. 1989)
Portret Alfreda, 2014

Cena wylicytowana: 500 zł

olej/płótno, 70 x 50 cm
ID: 66834