Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Edyta Mądzelewska (ur. 1988, Warszawa)
Czarno-Białe wspomnienia, 2017
Cena wylicytowana: 1 100 zł
56

Cena wylicytowana: 1 100 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)
ID: 66836