Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Cena wylicytowana: 1 600 zł

olej/płótno, 90 x 65 cm
ID: 66784