Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki (wyniki)
20 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 200 zł

Cena wylicytowana: 3 200 zł

olej, pragmenty roślin/papier naklejony na płótno, 40 x 30 cm
ID: 66794