Aukcja Charytatywna "Sztuka Teraz" dla Szlachetnej Paczki

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Więcej informacji o aukcji na stronie:https://desa.pl/pl/news/309/aukcja-charytatywna-sztuka-teraz
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (102)

Adam Bakalarz
KWT.05, 2018 r.
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Natalia Bażowska
Lot, 2017 r.
akryl, olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Anna Bąk
Bez tytułu (pierced), 2016 r.
emalia akrylowa, lakier/papier naklejony na płótno, 65 x 55 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Magdalena Bielesz
Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 90 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Judyta Bernaś
Jednia_II_07, 2017 r.
druk uv/ dibond, 103 x 43 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Łukasz Biliński
Oak, 2018 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Zbigniew Blajerski (ur. 1983)
Tors Damski czerwony, 2018 r.
ceramika szkliwiona, 53 x 24 x 17 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Sylwia Brzyszczyk
Monstera, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
Monika Chlebek
Bez tytułu, 2015 r.
olej/płótno, 20 x 20 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Michał Chudzicki
64 krótkie historie, epizod III, 2011 r.
olej/płótno, 73,5 x 59 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Cygan
Lodowisko, 2016 r.
akryl, olej, technika własna/płótno, 80 x 120 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Bartosz Czarnecki
Bez tytułu, 2017 r.
olej/płótno, 60 x 45 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Jakub Czyszczoń
Bez tytułu, 2016-18 r.
olej, pragmenty roślin/papier naklejony na płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Jerzy Dmitruk
Piękne jest życie, 2003 r.
akwaforta, akwatinta/papier, 23 x 30 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Edward Dwurnik
Tulipany, 2017 r.
olej/płótno, 30 x 24 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Magdalena Franczak
Powiększenie, 2012 r.
akwarela/papier, 36 x 37,5 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Rafał Gawlik
Imponderabilia 2, 2016 r.
olej/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Monika Gawron
Bez tytułu 3, 2017 r.
akryl/płyta pilśniowa, 100 x 90 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Patryk Gmerek
Lekcja anatomii – Interpretacja, 2018 r.
olej/płótno, 120 x 150 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Patrycja Gotszling
Obiekt, 2018 r.
wydruk cyfrowy, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Łukasz Huculak
Modlitwa św. Bernarda z Clairvaux, 2013 r.
tempera/papier, 36 x 51 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Zuzanna Janin
Z cyklu Pięćdziesiąt pięć (40), 2016 r.
wydruk cyfrowy, 50 x 38 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Paweł Jarodzki
Bez tytułu, tryptyk, 2018 r.
akryl/płótno, 73 x 42 cm (całość)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Anna Jarzymowska
Bez tytułu, 2017 r.
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
Andrzej Jobczyk
Łapowskaz, 2009 r.
wydruk cyfrowy, 45 x 30 cm
Cena wylicytowana: 700 zł
Anita Kałuża – Sitnik
Szept jesieni, 2018 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
Joanna Karpowicz
Nightvision z serii Roboty, 2013 r.
olej/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 900 zł
Katarzyna Karpowicz
Szepty i róże, 2018 r.
olej/płótno, 65 x 92 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Magdalena Karwowska
Miasto 100, 2018 r.
akryl, technika własna/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł