Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 000 zł

Cena wylicytowana: 4 000 zł

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Zaborowski | 2018'
ID: 66362