Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci nauczycieli (wyniki)
16 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

akwarela/papier, 84 x 59,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'EWA 65'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Ewa Kuryluk 1965'
ID: 71051