Aukcja Charytatywna Kolekcji mBanku dla WOŚP

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Więcej informacji o aukcji na stronie:
https://desa.pl/pl/news/306/aukcja-charytatywna-kolekcji-mbanku-dla-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-w-desa-unicum
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (44)

Edward Dwurnik
"Wiedeń idealne miasto", 1995 r.
akwarela/papier, 38,5 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Edward Dwurnik
"W-wa Falenica", 1992 r.
akwarela/papier, 36 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Józef Brandt
Jarmark w Bałcie na Podolu, 1886 r.
olej/płótno, 62 x 101 cm
Cena wylicytowana: 1 500 000 zł
Jerzy Kossak
Szarża szwoleżerów w Somosierze, 1945 r.
olej/tektura, 49 x 35 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Kazimierz Sichulski
Kwiaty w wazonie, 1911 r.
akwarela, gwasz, kredka/papier, 56 x 73 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Małgorzata Rozmarynowska
Portret zbiorowy we wnętrzu, 1996 r.
technika własna/papier, 26,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Tadeusz Nuckowski
Bez tytułu, 1995 r.
pastel, technika mieszana/papier, 58 x 79 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Michał Baca
"Okno", 1993 r.
olej, tempera/płótno, 50 x 73 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Michał Baca
"Bratki", 1993
olej, tempera/płótno, 50 x 75 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Edmund Burke
Warszawskie opowieści, 1964 r.
gwasz/papier, 44 x 63 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Tadeusz Dębski
Bez tytułu, 1997 r.
akryl/płótno, 69,5 x 114 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 800 zł
Anita Graboś
Martwa natura
olej/płótno, 81 x 92 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ryszard Grodnicki
Bez tytułu, 1991 r.
olej/płótno, 73 x 92 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Magdalena Hanysz
"Pokaz mody", ed. 7/12, 1995 r.
linoryt kolorowy/papier, 62 x 92 cm
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Magdalena Hanysz
"Tańcząca II", ed. 10/16, 1994 r.
litografia/papier, 62 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Magdalena Heyda-Usarewicz
"Kometa II", 1995-97
olej/płótno, 80 x 65 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Magdalena Heyda-Usarewicz
"Król", 1996-97 r.
kolaż/papier, 60 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Mariola Jaśko
"Alfabet II", 2003 r.
olej/płótno, 50 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Kazimierz Kopczyński
Beskidy, 1975 r.
olej/płótno, 72,5 x 91 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Marcin Kydryński
Pustynia Bayiuda, Sudan, 2000 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, 50 x 76 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Marcin Kydryński
Nad Gangesem. Dhaka, Bangladesz, 1997
fotografia barwna/papier fotograficzny, 32 x 49,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Marcin Kydryński
W wąskiej uliczce. Hanoi, Wietnam, 2010 r.
fotografia barwna/papier fotograficzny, 32,5 x 49,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Sylwester Łachacz
"To co widać", 1995
olej/płótno, 95 x 73 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Jacek Maślankiewicz
"Nad Pilicą", 1992 r.
olej/płótno, 73 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Władysław Ratusiński
Sień kamienicy
akryl/płótno, 100 x 81 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Zbigniew Matysek
Pejzaż mazowiecki
pastel/papier, 31 x 43 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Zbigniew Matysek
Pejzaż
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Jerzy Tadeusz Mróz
Z cyklu "Miejsca"
olej/płótno, 54 x 73 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jerzy Tadeusz Mróz
Z cyklu "Strachy"
olej/płótno, 65 x 65 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 10 000 zł