Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Andrzej Kasprzak (ur. 1963, Gliwice)
"Who cries - not leaving", 2002/2005
Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

akwaforta, akwatinta, suchoryt/papier, 49,5 x 36 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: 'KASPRZAK 2002'
ID: 78425