Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

kredka/papier, 50,5 x 70 cm
opisany l.d.: 'No 11', sygnowany i datowany p.d.: 'Kobzdej 71'
ID: 77862
Stan zachowania
  • niewielkie naddarcie górnej krawędzi