Artyści dla Wiesia. Aukcja charytatywna (wyniki)
6 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Cena wylicytowana: 2 800 zł

olej/płótno, 46 x 52 cm
sygnowany p.d.: 'MK II'
na odwrociu opisany: 'MIKOŁAJ | KASPRZYK | "LATAWCE" | 2011 OLEJ | 52 x 46'
ID: 77776