Aukcja Biżuterii (wyniki)
13 grudnia 2016 godz. 19:00

Pierścionek art déco
lata 20.-30. XX w.
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Pierścionek art déco
lata 20.-30. XX w.

Cena wylicytowana: 7 000 zł

złoto pr. „3”, 2 diamenty ł. ~ 0,30 ct I/Si, 20 diamentów w szlifach 8/8 ł. ~ 0,25 ct H/VS-Si, masa: 2,61 g; punce złotnika: "K.P"; rozmiar: 13