Andrzej Wróblewski Aukcja Prac na Papierze

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Zobacz PDF
Zobacz PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (28)

Andrzej Wróblewski
[Kompozycja, Kompozycja abstrakcyjna nr 96]
akwarela/papier, 29 x 18,5 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Andrzej Wróblewski
Praca dwustronna: [Autoportret]
tusz/papier, 30,4 x 22,9 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Andrzej Wróblewski
(Maska) na odwrociu [Scena miejska nr 943]
gwasz, tusz/papier, 29,5 x 21 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Dom nr 736]
tusz/papier, 20,9 x 29,7 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Ryby nr 17]
ołówek/papier, 45 x 31,5 cm
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Ryba, Ryba nr 162]
ołówek/papier, 8,8 x 22,7 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Szkic do Martwej natury z cebulą]
tusz/papier, 29,7 x 42 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Fragment pracowni, Scena we wnętrzu nr 817]
akryl/płótno, tusz/papier, 29,5 x 41,9 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Kompozycja figuralna nr 65]
akwarela/papier, 22,7 x 16,6 cm
Cena wylicytowana: 38 000 zł
Andrzej Wróblewski
(Święta) [Kompozycja figuralna nr 1135]
akwarela, tusz, gwasz/papier, 22 x 30 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Traktor] na odwrociu: szkice
akwarela, gwasz/papier, 25,1 x 36 cm
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Andrzej Wróblewski
Zdjęcie rodzinne
gwasz, tusz/papier, 29,4 x 41,7 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Akt]
ołówek, węgiel/szary papier, 60,3 x 43,2 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Martwa natura nr 110]
akwarela/papier, 25,1 x 36,2 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Pejzaż miejski nr 92]
akwarela/papier, 14,7 x 20,8 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
Andrzej Wróblewski
Gość dyplomatyczny, (Przyjazd dyplomaty) , 1955 r.
akwarela, gwasz, tusz/papier, 29,3 x 41,6 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
Andrzej Wróblewski
[Kompozycja ze skrzypcami]
tusz/papier, 31 x 44,7 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł