7 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
2 czerwca 2011 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 900 zł

Cena wylicytowana: 1 900 zł

akryl/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PAN | RDK | 2007 | *MALARSTWO* | R. Szlaga | 50 x 50 cm | akryl'

W 2000 studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze, kierunek malarstwo. W 2004 odbył półroczne stypendium zagraniczne — Akademie Vitvarnych Umeni, Praha. W 2005 ukończył ASP w Poznaniu. Dyplom z malarstwa pod kier. prof. Jerzego Kałuckiego, p.t.: „Malarstwo 2” obroniony z wyróżnieniem. Laureat Nagrody Artystycznej Miasta Poznania w 2007 roku. Od maja 2007 z Wojciechem Bąkowskim, Tomaszem Mrozem, Konradem Smoleńskim i Piotrem Bosackim, Magdaleną Starską i Izą Tarasewicz tworzy grupę artystyczną PENERSTWO. Zajmuje się malarstwem. Mieszka i pracuje w Poznaniu.