6 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
24 marca 2011 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 500 zł
99

Cena wylicytowana: 1 500 zł

olej/płótno, akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany p.d.: 'M.Dętkoś'
opisany, datowany i sygnowany na odwrociu

W 1994 ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy na wydziale grafiki. Studia w ASP w Gdańsku rozpoczęła w 1994. Dyplom ukończenia studiów na wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego uzyskała w roku 2001. W 2009 r. wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Malarskim "Obraz przestrzeni publicznej".