175 Aukcja Dzieł Sztuki (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (58)

Włodzimierz Terlikowski
Widok na wyspę Cite w Paryżu, 1922 r.
olej/płótno, 65,5 x 81 cm
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Jan Wacław Zawadowski
Dom w zieloności
olej/płótno, 73 x 91,5 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Autoportret w Haremie
olej/tektura, 51 x 70 cm
Cena wylicytowana: 17 500 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
"Bałkańskie wino"
olej/płótno dublowane, 53 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 12 000 zł
Irena Hassenberg (Reno)
"Velodrome a Paris"
olej/tektura, 40 x 32,5 cm
* Cena wylicytowana: 5 000 zł
Rafał Malczewski
Barka na rzece, 1938 r.
olej/płótno, 72,5 x 100 cm
* Cena wylicytowana: 35 000 zł
Jan Gotard
"Portret A. M." (Antoniego Michalaka), około 1938 r.
technika własna/deska, 86 x 68 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Pejzaż z Powansji
olej/płótno, 50 x 65 cm
* Cena wylicytowana: 6 000 zł
Stanisław Kamocki
Na łące
olej/deska, 13,3 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
Bolesław Biegas
"Świątynia Ptaka Tajemnic", ok. 1927 - 28 r.
olej/sklejka, 43,4 x 36 cm
* Cena wylicytowana: 30 000 zł
Henryk Siemiradzki
"Włościanka rzymska"
olej/płótno, 27 x 29 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Sad nocą, 1921 r.
olej/tektura, 17 x 28 cm (w świetle passe - partout)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Henryk Szczygliński
"Zimowe słońce"
olej/tektura, 50 x 60,5 cm
* Cena wylicytowana: 14 000 zł
Zygmunt Sidorowicz
Pejzaż o zachodzie słońca, 1879 r.
olej/papier, 16,5 x 20 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
J. Konarski
W drodze
olej/deska mahoniowa, 13,5 x 24 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł
Zaloty
olej/deska, 26 x 19,5 cm
* Cena wylicytowana: 90 000 zł
Chaim Goldberg
"La Chaim" (Toast), 1970 r.
olej/płótno, 51 x 61,5 cm
Cena wylicytowana: 30 000 zł
Chaim Goldberg
"Kowal", 1995 r.
olej/płótno, 102 x 76 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Wiktor Korecki
Pejzaż zimowy z chatą
olej/płótno, 76 x 126 cm
* Cena wylicytowana: 9 500 zł
Jacek Malczewski
Zagajnik jesienią
olej/tektura, 25 x 35,5 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Zaprzęg na drodze
olej/płótno, 52 x 100 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Józef Chełmoński
Wnętrze stajni, 1872 r.
olej/płótno, 88 x 117 cm
* Cena wylicytowana: 900 000 zł
Konie na pastwisku, 1944 r.
olej/płótno, 37,5 x 60,5 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Jerzy Kossak
Pytanie o drogę, 1931 r.
olej/tektura, 38 x 51 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jerzy Kossak
Potyczka, 1937 r.
olej/płyta, 34 x 41 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Stanisław Eleszkiewicz
Sanie
olej/deska, 27 x 35 cm
* Cena wylicytowana: 8 000 zł
Alfons Karpiński
Róże w wazonie, 1939 r. (?)
olej/tektura, 36 x 98 cm
* Cena wylicytowana: 16 000 zł
44
Jakub Zucker
Przedmieścia Paryża
olej/płótno, 55 x 46 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Jakub Zucker
"Piazza San Marco"
olej/płótno, 73 x 60 cm
* Cena wylicytowana: 9 500 zł
47
Zdzisław Przebindowski
W pracowni
olej/płótno, 63 x 82 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł