174 Aukcja Dzieł Sztuki

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (58)

Janusz Kotarbiński
"Halina", 1927 r.
olej/sklejka, 58 x 49 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Wlastimil Hofman
Dziewczynka ze słonecznikiem, 1908 r.
olej/tektura, 50 x 36 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Alfons Karpiński
"Hania z psem"
olej/płótno, 87 x 72 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
Jerzy Kossak
Spłoszony koń, 1915 r.
olej/tektura, 55 x 46 cm
* Cena wylicytowana: 11 000 zł
Czesław Wasilewski
Sanna
olej/płótno, ok. 1875 - 1946/47 (?)
* Cena wylicytowana: 13 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Dziewczyna z bukietem maków
olej/płótno, 87 x 41 cm
* Cena wylicytowana: 40 000 zł
Jan Matejko
Joanna D'Arc - szkic
olej/papier, 16,9 x 11,2 cm
Cena wylicytowana: 21 000 zł
Jan Stanisławski
"Widok z Dębników"
olej/deska, 13,5 x 21,5 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Łodzie na brzegu, 1932 r.
olej/płótno, 55 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 12 000 zł
Józef Chełmoński
"Zachód słońca"
olej / płótno naklejone na tekturę, 9,5 x 16 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Henryk Szczygliński
"Wjazd do dworu", 1917 r.
olej/tektura, 25,5 x 20,5 cm
* Cena wylicytowana: 7 500 zł
Henryk Weyssenhoff
"Studjum do obrazu - Świt na jeziorze"
olej/tektura, 25 x 33,5 cm
* Cena wylicytowana: 20 000 zł
Franciszek Żmurko
Dama w kapeluszu
olej/płótno dublowane, 65,5 x 52 cm
* Cena wylicytowana: 35 000 zł
Antoni Kozakiewicz
Scena z kataryniarzem, 1929 r.
olej/płótno dublowane, 32 x 47,5 cm
* Cena wylicytowana: 28 000 zł
Włodzimierz Terlikowski
Widok Fezu, 1931 r.
olej/płótno, 46 x 61 cm
* Cena wylicytowana: 16 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż
olej/tektura, 37 x 55 cm
* Cena wylicytowana: 18 000 zł
Roman Bratkowski
Mewy nad morzem
olej/płótno, 47 x 71 cm
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Jan Karmański
Pejzaż z Kazimierza nad Wisłą, 1933 r.
olej/sklejka, 38 x 46 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Gustaw Pilecki
"Portret Pana P. M.", ok. 1928 r.
olej/płótno dublowane, 149 x 84 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jakub Zucker
"Plaża w Rockport", lata 40 - te XX w.
olej/płótno, 41 x 56 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Jakub Zucker
"Synagoga w Safed", 1950 r.
olej/płyta, 50,5 x 66 cm
* Cena wylicytowana: 8 000 zł
Rajmund Kanelba (Kanelbaum)
"Pijący wino"
olej/płótno naklejone na tekturę, 61 x 45 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Zygmunt SCHRETER (SZRETER)
Martwa natura z szachownicą
olej/płótno dublowane, 46 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 15 000 zł
Franciszek Kostrzewski
Scena z wozem przed kuźnią, 1855 r.
olej/płótno, 81 x 107 cm
Cena wylicytowana: 46 000 zł
Władysław Wankie
Bretonka na brzegu morza
olej/płótno, 64 x 45 cm
Bronisława Rychter - Janowska
Salonik
olej/tektura, 16 x 23 cm (w świetle ramy)
Cena wylicytowana: 5 100 zł
Emil Lindemann
Góralki
olej/tektura, 68 x 51 cm
* Cena wylicytowana: 5 500 zł
Alfred Aberdam
Przygotowania do ślubu, 1949 r.
olej/deska, 37 x 48,5 cm
* Cena wylicytowana: 4 000 zł
48
Alfons Karpiński
Mimozy w wazonie, 1932 r.
olej/tektura, 48 x 67 cm
50
Jan Chełmiński
Poza szlakiem, 1875 r.
olej/deska, 20 x 31 cm