17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany p.d. monogramemna odwrociu opisany: 'ANNA KUNKA'Studiowała na ASP w Łodzi. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 2005 r., w Pracowni Malarstwa prof. R. Hungera i Pracowni Technik Drzeworytniczych prof. A. Bartczaka. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką warsztatową oraz scenografią teatralną.