17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Magdalena Cybulska (ur. 1977, Warszawa)
Z cyklu "Święte obrazki", 2012 r.
Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 70 x 41 cm
sygnowany p.d.: 'Ceba 12'na odwrociu opisany na blejtramie: 'MAGDALENA CYBULSKA 2012 IV'Absolwentka Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w roku 2007 na Wydziale Grafiki Warsztatowej w pracowni litografii pod kierunkiem prof. Janusza J. Cywickiego i aneks u prof. Barbary Szubińskiej. Obecnie jest asystentką na Wydziale Grafiki Warsztatowej EAS. Wystawy zbiorowe: 2004 - Aukcja prac organizowana przez Lions Club - Hotel Marriott, Warszawa; 2006 - Cytadela Grafiki, Galeria Ateneum Młodych, Warszawa; 2007- Warsztaty graficzne w Centrum Graficznym im. Franza Massarela w Kasterlee, Belgia; Wystawa studentów EAS, SGH, Warszawa; Galeria Wieża, Warszawa; Samsung Art. Master, pokonkursowa aukcja charytatywna, CSW, Warszawa; V Międzynarodowy przegląd Ekslibrisu im. P. Stellera, Biblioteka Śląska, Katowice; "Przestrzenie graficzne"- Galeria Art. Bem, Warszawa; "Malinowy Chruśniak"- Muzeum Zamojskie, Zamość; "Ars Longa"- Galeria Tamka, Warszawa; "Jelenie na rykowisku", Pracownia Wschodnia, Warszawa; 2008 - Kolekcja EAS, BWA, Zamość.