17 Aukcja Młodej Sztuki (wyniki)
13 września 2012 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Cena wylicytowana: 1 700 zł

olej/płótno, 90 x 130 cm
na odwrociu opisany: '"Tod Motor Hotel" | Łukasz Ratajczyk | 2012'Student Malarstwa gdańskiej ASP w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Wystawy: 2012 – Artystyczna Podróż Hestii (wystawa finałowa); 2012 – Zimowy pejzaż Elbląg (nagroda specjalna); 2012 – Wystawa studencka (Park Naukowo-Technologiczny w Gdańsku); 2011 – Malarstwo figuratywne (galeria ZPAP NOVA); 2011 – Krzysztof Gliszczyński i studenci (Galeria PENTAGON, Radom).